Choroby autoimmunologiczne - Raupp Aimee

Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2019
Autorka, licencjonowana akupunkturzystka i specjalistka od kobiecego zdrowia, przedstawia pierwszy holistyczny program uzdrawiania chorób autoimmunologicznych. Uwierz w swoje ciało, to kompleksowe spojrzenie na organizm i zmiany w nim zachodzące. Dzięki informacjom zawartym w tej książce poznasz 12-tygodniowy plan diety autoimmunologicznej, przeprowadzisz oczyszczanie organizmu, odkryjesz witaminy i zioła, które przywrócą Ci sprawność i energię. Odzyskasz wewnętrzne połączenie ze swoim ciałem i nauczysz się odczytywać wysyłane przez nie sygnały. Przy pomocy prostych technik oddechowych, jogi, czy Qi Gong zmienisz szkodliwe przekonania, które mają bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie. Uwierz w swoje ciało!

Książka "Choroby autoimmunologiczne"
Raupp Aimee