Chcę mieć zdrową tarczycę - Górowski Tadeusz

Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2007
Autor jest doświadczonym klinicystą. Od wielu lat zajmuje się leczeniem chorób tarczycy, poznał więc problemy i wątpliwości najczęściej trapiące pacjentów. W swojej książce stara się rozwiać przesadne obawy związane z chorobami tarczycy. Uświadamia Czytelnikowi, że schorzenia tego gruczołu w przeważającej części mogą być leczone skutecznie. Unikając trudnej terminologii medycznej wyjaśnia, co to jest tarczyca i jak funkcjonuje. Umożliwia zrozumienie, na czym polegają choroby tarczycy, jak się je rozpoznaje i leczy. Zdjęcia ukazują najważniejsze objawy zewnętrzne tych chorób. Poradnik jest przeznaczony dla szerokiego kręgu czytelników, przede wszystkim jednak dla chorych oraz dla osób, które podejrzewają u siebie chorobę tarczycy.

Książka "Chcę mieć zdrową tarczycę"
Górowski Tadeusz