Bruksela przewodnik + altas -

Oprawa: Miękka
Data wydania: 2010
Bruksela 2w1
Nowa jakość wśród przewodników. Wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map.

Przewodnik
* mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc
* bogata treść ? liczne informacje praktyczne, jak i ciekawostki historyczne
* przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji
* kolorowe fotografie
* schemat linii metra

Atlas
* szczegółowy atlas miasta, na którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku
* skala 1: 11 000 (1 cm ? 110 m)
10 tras zwiedzania
85 najciekawszych miejsc ułożonych w 10 atrakcyjnych wycieczek. Perły modernistycznej architektury, słynne kawiarnie, bogate galerie i najpiękniejsze parki. Legendarne Atomium i jedyne w swoim rodzaju Muzeum Komiksu.
Najlepsze restauracje, puby i kawiarnie
Przysmaki kuchni brukselskiej ? wyśmienite mule i frytki w wymyślnych sosach. Wielowiekowe tradycje piwowarskie. Najlepsze czekolady i praliny w Europie.
Pomysły na wieczór
Najlepsze kluby jazzowe w ojczyźnie saksofonu. Matongé ? centrum życia towarzyskiego i kulturalnego Brukseli. Miejsca kultowe dla amatorów clubbingu.
Najciekawsze sklepy
Eleganckie zakupy w szykownych pasażach, a dla łowców okazji ? targowiska na świeżym powietrzu. Oryginalne pamiątki, ekstrawaganckie stroje i tradycyjne koronki.
Najważniejsze imprezy
Szczegółowe kalendarium ? od noworocznych targów, przez święta kwiatów i parady ?gigantów?, po znane w całej Europie festiwale muzyczne.
Bogate informacje praktyczne
Informacje o dojeździe do każdego zabytku, restauracji czy sklepu opisywanego w przewodniku. Godziny otwarcia, ceny. Wszystko, co potrzebne, by odnaleźć się w nowym miejscu.

Książka "Bruksela przewodnik + altas"