Bootstrap. Tworzenie interfejsów stron WWW. Technologia na start! - Syed Fazle Rahman

Bootstrap. Tworzenie interfejsów stron WWW. Technologia na start!

4.00 Oceń książkę!

Autor: Syed Fazle Rahman

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328305113
EAN:
Format: 160 x 235
Oprawa: miękka
Stron: 168
Data wydania: 2015-01-29
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
27.99
książka
29.47zł
książka
34.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Opanuj Bootstrapa w weekend.nbsp;

Responsive Web Design dla każdego!nbsp; Bootstrap to obecnie jeden z najpopularniejszych szkieletoacute;w do tworzenia atrakcyjnych interfejsoacute;w stron WWW. Projekt zapoczątkowany przez programistoacute;w Twittera zyskał licznych zwolennikoacute;w ze względu na bogactwo komponentoacute;w, świetną dokumentację i zgodność z roacute;żnymi przeglądarkami internetowymi. Nie bez znaczenia jest roacute;wnież fakt, że Bootstrap wspiera budowę responsywnych stron WWW.

Ta książka to rewelacyjny przewodnik, ktoacute;ry wprowadzi Cię w świat Bootstrapa. Na samym początku poznasz system siatkowy (ang. grid), ktoacute;ry jest fundamentem tworzenia responsywnych układoacute;w. Na kolejnych stronach znajdziesz omoacute;wienie poszczegoacute;lnych komponentoacute;w tego szkieletu. Po opanowaniu podstaw przejdziesz do sposoboacute;w rozszerzania Bootstrapa, modyfikowania go oraz optymalizowania. Książka ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich osoacute;b chcących błyskawicznie poznać i wykorzystać ten szkielet!
  • Przeczytaj o instalacji Bootstrapa i konfigurowaniu projektoacute;w.
  • Dowiedz się, w jaki sposoacute;b Bootstrap może przyspieszyć proces projektowania.
  • Opanuj tajniki systemu siatkowego: twoacute;rz responsywne, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych szablony stron, ktoacute;re będą działały na każdym urządzeniu.
  • Wykorzystaj zalety komponentoacute;w Bootstrapa do błyskawicznego i wygodnego rozbudowania strony o funkcje takie jak panele, paski nawigacji czy formularze.
  • Użyj rozszerzeń do tworzenia interaktywnych elementoacute;w strony, bez konieczności pisania choćby jednej linii kodu JavaScript!
  • Zmodyfikuj Bootstrapa, by moacute;c tworzyć wyjątkowe, oryginalne strony.
Wszystko co musisz wiedzieć o Bootstrapie, zebrane w jednym miejscu!

Książka "Bootstrap. Tworzenie interfejsów stron WWW. Technologia na start!"
Syed Fazle Rahman