Biurkowy kalendarz zdrowotny 2011. Porady dr Jadwigi Górnickiej - praca zbiorowa

Biurkowy kalendarz zdrowotny 2011. Porady dr Jadwigi Górnickiej

4.00 Oceń kalendarz!

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
EAN: 9788372505316
Oprawa: oprawa broszurowa
Data wydania: 2010
Gdzie kupić tani kalendarz?
Kalendarz w Twoim domu w ciągu 48h
Z tym kalendarzem zadbasz o swoje zdrowie!
W środku:
- 53 kolorowe zdjęcia
- porady zdrowotne na każdy temat
- objaśnienie znaczenia najważniejszych badań lekarskich
- miejsce na wpisywanie wyników badań i innych pomiarów
- ciekawe porady
Jadwiga Górnicka – lekarz medycyny, wybitna specjalistka chorób wewnętrznych i medycyny naturalnej w Polsce. W swojej blisko 60-letniej praktyce zawodowej wyleczyła metodami naturalnymi tysiące pacjentów, w tym wielu takich, których dolegliwości były traktowane jako nieuleczalne. Dla wielu chorych jej metody leczenia były ostatnią deską ratunku. Popularyzatorka wiedzy o medycynie naturalnej i potrzebie życia w zgodzie z naturą. Autorka książek „Apteka natury – poradnik zdrowia”, „Apteka natury – porady” (odpowiedzi na listy), „Na zdrowie – porady dr Górnickiej”, „Zdrowie przez dotyk”, a także popularnego cyklu „Dr Jadwiga Górnicka radzi” w miesięczniku „Moje Zdrowie” oraz artykułów w licznych czasopismach, m.in. w „Magazynie Rodzinnym”, „Wiadomościach Zielarskich”, „TIM – Twoim Ilustrowanym Magazynie”, „Pani Domu”.

Kalendarz "Biurkowy kalendarz zdrowotny 2011. Porady dr Jadwigi Górnickiej"
praca zbiorowa