Biologia. Biologia na czasie. Zakres podstawowy. Klasa 1. Podręcznik. Część 1 (+CD) - szkoła ponadgimnazjalna - Emilia Bonar; Weronika Krzeszowiec- Jeleń; Stanisław Czachorowski

Autor: Emilia Bonar; Weronika Krzeszowiec- Jeleń; Stanisław Czachorowski

Wydawnictwo: Nowa Era
ISBN: 9788326707469U
Stron: ...
Data wydania: 2012-06-18
Biologia. Biologia na czasie. Zakres podstawowy. Klasa 1. Podręcznik. Część 1 (+CD) - szkoła ponadgimnazjalna Z pomocą treści zgromadzonych w podręczniku ?Biologia na czasie? absolwenci gimnazjum dowiedzą się więcej o zdobyczach niezwykłej nauki jaką jest biologia. Na kartach ?Biologii na czasie? autorzy przypominają osiągnięcia genetyki i w przystępny sposób przedstawiają główne zagadnienia dotyczące współczesnej biotechnologii. Wewnątrz znalazły się także rozdziały poświęcone uzyskiwaniu i hodowaniu organizmów o właściwościach przydatnych człowiekowi oraz w jaki sposób taka działalność wpływa na różnorodność biologiczną. Warto podkreślić, że podręcznik wprowadza też uczniów w aktualne zagadnienia dotyczące ochrony przyrody. ?Biologia na czasie? spełnia jednocześnie rolę doskonałej pomocy przy przygotowaniach do najważniejszych egzaminów, w tym egzaminu maturalnego. Umożliwia skuteczne powtórki wiadomości z każdego rozdziału dzięki podsumowaniom w formie tabel i schematów. Jest całkowicie dostosowana do wymagań nowej podstawy programowej.

Książka "Biologia. Biologia na czasie. Zakres podstawowy. Klasa 1. Podręcznik. Część 1 (+CD) - szkoła ponadgimnazjalna"
Emilia Bonar; Weronika Krzeszowiec- Jeleń; Stanisław Czachorowski