Biologia. Biologia na czasie. Zakres podstawowy. Klasa 1. Podręcznik. Część 1 (+CD) - szkoła ponadgimnazjalna - Emilia Bonar; Weronika Krzeszowiec- Jeleń; Stanisław Czachorowski

Autor: Emilia Bonar; Weronika Krzeszowiec- Jeleń; Stanisław Czachorowski

Wydawnictwo: Nowa Era
Stron: ...
Data wydania: 2012-06-18
Uczy o zdobyczach nowoczesnej biologii. Przypomina osiągnięcia genetyki, aby w przystępny sposób przedstawić zagadnienia współczesnej biotechnologii. Tłumaczy, jak uzyskuje się organizmy o właściwościach przydatnych człowiekowi oraz w jaki sposób działalność ta wpływa na różnorodność biologiczną. Wprowadza aktualne zagadnienia dotyczące ochrony przyrody.

Książka "Biologia. Biologia na czasie. Zakres podstawowy. Klasa 1. Podręcznik. Część 1 (+CD) - szkoła ponadgimnazjalna"
Emilia Bonar; Weronika Krzeszowiec- Jeleń; Stanisław Czachorowski