Biblioteka Romansu. Tom 8. Uwolnij mnie - Jadwiga Courths-Mahler

Biblioteka Romansu. Tom 8. Uwolnij mnie

4.00 Oceń książkę!

Autor: Jadwiga Courths-Mahler

Wydawnictwo: Edipresse Polska
ISBN: 9788379892402
EAN:
Format: 110 x 180
Oprawa: miękka
Stron: 286
Data wydania: 2015-02-12
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
8.99
książka
12.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
"Biblioteka Romansu" to najpopularniejsze powieści miłosne napisane przez Jadwigę Courths-Mahler. Znana od pokoleń mistrzyni klasycznych romansów i jedna z najpłodniejszych pisarek w historii literatury powraca w nowym wydaniu.

Uwolnij mnie
Małżeństwo z Ronaldem Hechingenem początkowo wydaje się Lisie uśmiechem losu i niezasłużonym szczęściem. Szybko jednak przekonuje się, że zamiast do krainy szczęśliwości, trafiła do więzienia. W jednym z listów pisze otwarcie do męża, że tylko rozwód może unormować ich stosunki i rozwikłać zagmatwaną sytuację, w jakiej oboje się znaleźli.

Jadwiga Courths-Mahler - swoją pierwszą powieść napisała mając siedemnaście lat. Systematyczną pracę pisarską rozpoczęła w 1905 r., już jako żona i matka dwóch córek, początkowo aby zarobić na utrzymanie rodziny. Wydając po kilka powieści w roku, osiągnęła z czasem jako autorka niezwykłą popularność. W jej dorobku pisarskim znalazło się ponad dwieście tytułów. Większość z nich, wciąż wznawiana, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kolejnych pokoleń czytelniczek.

Książka "Biblioteka Romansu. Tom 8. Uwolnij mnie"
Jadwiga Courths-Mahler