BFG - Dahl Roald

EAN: 9788324039494
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2016
W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę - BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie.
Zobacz, co jeszcze kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla.
Kiedy usłyszysz za oknem podejrzany hałas, nie próbuj się chować pod kołdrę. Olbrzym, który kradnie dzieciom koszmary i tak Cię znajdzie... Na szczęście Bardzo Fajny Gigant - przyjaciel Sophie - nie jest okrutnym stworem. Ale w Anglii są również inne olbrzymy - o wiele mniej przyjemne, które zajadają się dzieciakami. Czy Sophie i BFG uda się ich powstrzymać? Miejmy nadzieję, że tak - w przeciwnym razie kolejnym pożartym dzieckiem możesz być TY.

Książka, która zainspirowała Stevena Spielberga do nakręcenia filmu!

Książka "BFG"
Dahl Roald