Bezdroża Classic. Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne Indochiny - Krzysztof Dopierała

Bezdroża Classic. Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne Indochiny

4.00 Oceń książkę!

Autor: Krzysztof Dopierała

Wydawnictwo: Bezdroża
ISBN: 9788328300682
EAN:
Format: 120 x 190
Oprawa: miękka
Stron: 688
Data wydania: 2015-08-28
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
62.99
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Tajlandia, Kambodża, Laos i Wietnam to według wielu podroacute;żnikoacute;w najciekawsze kraje Azji Południowo-Wschodniej. Dostojne zabytki, oszałamiajca egzotyczna przyroda, roacute;żnorodna i intrygująca kultura mieszkańcoacute;w oraz obfitująca w niecodzienne smaki kuchnia mogą przyprawić przybysza z Europy o prawdziwy zawroacute;t głowy. Rajskie plaże, ukryte w dżungli tajemnicze miasta i świątynie, pływające targi, parki narodowe, w ktoacute;rych można spotkać tygrysy i słonie, pamiątki po kolonialnych Indochinach Francuskich, zagubione w goacute;rach wsie plemiennych mniejszości etnicznych oraz słynące z nocnego życia metropolie Bangkoku i Hanoi ndash; kalejdoskop atrakcji Poacute;łwyspu Indochińskiego zadowoli nawet najbardziej wybrednych obieżyświatoacute;w.

Lubisz podroacute;żować samodzielnie, chcesz poznać historię, kulturę i przyrodę odwiedzanych regionoacute;w i krajoacute;w? Seria "Bezdroża Classic" powstała z myślą o Tobie. Informacje praktyczne pomogą Ci zaplanować wyjazd i ułatwią zwiedzanie, a przejrzyste opisy i ciekawostki zapewnią ciekawą lekturę, nie tylko podczas podroacute;ży!
nbsp;
Krzysztof Dopierała ndash; z wykształcenia logistyk, ktoacute;ry porzucił fach, by bezskutecznie walczyć z głosami w głowie, ktoacute;re namawiają do kolejnych podroacute;ży ndash; głoacute;wnie w kierunku Azji. Cofnięty czas wykorzystałby na edukację turystyczno-dziennikarską. Intensywnie szuka metod zespolenia pasji z życiem zawodowym, w czym wspoacute;łpraca z Bezdrożami ma istotny udział. Pracując dla wydawnictwa przez wiele miesięcy przemierzał Europę Południowo-Wschodnią i Azję. Jego teksty wzbogaciły m.in. przewodniki po Turcji, Bałkanach i Szlaku Transsyberyjskim. Swoje wojaże po świecie opisuje na blogu podroacute;żniczym www.1000krokow.eu

Książka "Bezdroża Classic. Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne Indochiny"
Krzysztof Dopierała