AutoCAD 2014 PL - Andrzej Pikoń

AutoCAD 2014 PL

4.00 Oceń książkę!

Autor: Andrzej Pikoń

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324679164
EAN:
Format: 168 x 237
Oprawa: twarda
Stron: 992
Data wydania: 2015-01-15
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
103.99
książka
54.97zł
książka
129.00zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

AutoCAD bez wątpienia należy do najpopularniejszych na świecie programoacute;w do projektowania inżynierskiego i tworzenia dokumentacji technicznej. Ogromne możliwości modelowania 3D i szkicowania 2D zostały docenione przez wielu inżynieroacute;w, konstruktoroacute;w, architektoacute;w, budowniczych i projektantoacute;w przemysłowych, a powszechna dostępność nakładek i skryptoacute;w sprawia, że AutoCAD jest jednym z najbardziej wszechstronnych rozwiązań w swojej klasie.

Program jest stale rozbudowywany, ulepszany i unowocześniany, twoacute;rcy dbają też o ciągłe dostosowywanie jego możliwości do potrzeb zmieniającego się rynku, dlatego w kolejnych wersjach środowiska dodawane są nowe narzędzia i zmiany mające przyspieszyć i ułatwić proces projektowania, a także automatyzować często powtarzane operacje. AutoCAD 2014nbsp;nie jest tu wyjątkiem roacute;wnież to wydanie aplikacji wnosi szereg poprawek i usprawnień, ktoacute;re przydają się doświadczonym użytkownikom, a początkującym umożliwiają szybsze rozpoczęcie pracy.

Niezależnie od stopnia zaawansowania warto zapoznać się z nowymi funkcjami środowiska i zacząć efektywnie korzystać z palety dostępnych narzędzi, korzystając ze sprawdzonego źroacute;dła wiedzy opracowanego przez uznanego autora. W roli tej doskonale sprawdzi się książka AutoCAD 2014nbsp;PL Andrzeja Pikonia. Podręcznik prezentuje program od podstaw aż po najbardziej zaawansowane możliwości, krok po kroku wprowadzając użytkownika w proces projektowania za pomocą polskiej wersji nowego AutoCAD-a.

Lektura książki umożliwi czytelnikowi szybkie rozpoczęcie pracy, dogłębne poznanie podstawowych poleceń i narzędzi oraz efektywne zastosowanie funkcji programu w codziennej praktyce projektowej. Podręcznik prezentuje zaroacute;wno sposoacute;b tworzenia rysunkoacute;w 2D, jak i modelowania 3D, a wskazoacute;wki dotyczące wymiarowania i drukowania pozwolą opanować metody generowania prawidłowej dokumentacji technicznej w rekordowo kroacute;tkim czasie. Zaawansowani użytkownicy starszych wersji AutoCAD-a roacute;wnież znajdą coś dla siebie książka przedstawia zmodernizowany interfejs programu oraz nowe narzędzia dla profesjonalistoacute;w.

AutoCAD 2014nbsp;PL kompendium wiedzy, ktoacute;re zawsze warto mieć pod ręką

  • Podstawowe informacje na temat środowiska AutoCAD 2014nbsp;PL
  • Zmodernizowany interfejs użytkownika programu i nowe funkcje
  • Przegląd narzędzi rysunkowych i obiektoacute;w AutoCAD-a
  • Metody tworzenia i edycji tekstoacute;w oraz tabel
  • Zarządzanie warstwami i blokami
  • Określanie ustawień strony i drukowanie rysunkoacute;w
  • Tworzenie, edycja i formatowanie wymiaroacute;w
  • Korzystanie z narzędzi do modelowania troacute;jwymiarowego
  • Zaawansowane funkcje programu i narzędzia Express Tools
  • Zabezpieczanie efektoacute;w pracy projektowej

Książka "AutoCAD 2014 PL"
Andrzej Pikoń