AutoCAD 2014 PL - Pikoń Andrzej

AutoCAD 2014 PL

4.00 Oceń książkę!

Autor: Pikoń Andrzej

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324679164
EAN: 9788324679164
Format: 245 x 175 x 43
Oprawa: Twarda
Stron: 992
Data wydania: 2015
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
54.97
książka
129.00zł
książka
103.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
AutoCAD bez wątpienia należy do najpopularniejszych na świecie programów do projektowania inżynierskiego i tworzenia dokumentacji technicznej. Ogromne możliwości modelowania 3D i szkicowania 2D zostały docenione przez wielu inżynierów, konstruktorów, architektów, budowniczych i projektantów przemysłowych, a powszechna dostępność nakładek i skryptów sprawia, że AutoCAD jest jednym z najbardziej wszechstronnych rozwiązań w swojej klasie.

Program jest stale rozbudowywany, ulepszany i unowocześniany, twórcy dbają też o ciągłe dostosowywanie jego możliwości do potrzeb zmieniającego się rynku, dlatego w kolejnych wersjach środowiska dodawane są nowe narzędzia i zmiany mające przyspieszyć i ułatwić proces projektowania, a także automatyzować często powtarzane operacje. AutoCAD 2014 nie jest tu wyjątkiem również to wydanie aplikacji wnosi szereg poprawek i usprawnień, które przydają się doświadczonym użytkownikom, a początkującym umożliwiają szybsze rozpoczęcie pracy.

Niezależnie od stopnia zaawansowania warto zapoznać się z nowymi funkcjami środowiska i zacząć efektywnie korzystać z palety dostępnych narzędzi, korzystając ze sprawdzonego źródła wiedzy opracowanego przez uznanego autora. W roli tej doskonale sprawdzi się książka AutoCAD 2014 PL Andrzeja Pikonia. Podręcznik prezentuje program od podstaw aż po najbardziej zaawansowane możliwości, krok po kroku wprowadzając użytkownika w proces projektowania za pomocą polskiej wersji nowego AutoCAD-a.

Lektura książki umożliwi czytelnikowi szybkie rozpoczęcie pracy, dogłębne poznanie podstawowych poleceń i narzędzi oraz efektywne zastosowanie funkcji programu w codziennej praktyce projektowej. Podręcznik prezentuje zarówno sposób tworzenia rysunków 2D, jak i modelowania 3D, a wskazówki dotyczące wymiarowania i drukowania pozwolą opanować metody generowania prawidłowej dokumentacji technicznej w rekordowo krótkim czasie. Zaawansowani użytkownicy starszych wersji AutoCAD-a również znajdą coś dla siebie książka przedstawia zmodernizowany interfejs programu oraz nowe narzędzia dla profesjonalistów.

AutoCAD 2014 PL kompendium wiedzy, które zawsze warto mieć pod ręką

  Podstawowe informacje na temat środowiska AutoCAD 2014 PL
  Zmodernizowany interfejs użytkownika programu i nowe funkcje
  Przegląd narzędzi rysunkowych i obiektów AutoCAD-a
  Metody tworzenia i edycji tekstów oraz tabel
  Zarządzanie warstwami i blokami
  Określanie ustawień strony i drukowanie rysunków
  Tworzenie, edycja i formatowanie wymiarów
  Korzystanie z narzędzi do modelowania trójwymiarowego
  Zaawansowane funkcje programu i narzędzia Express Tools
  Zabezpieczanie efektów pracy projektowej

Książka "AutoCAD 2014 PL"
Pikoń Andrzej