AutoCAD 2010 Pierwsze kroki - Pikoń Andrzej

AutoCAD 2010 Pierwsze kroki

4.00 Oceń książkę!

Autor: Pikoń Andrzej

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324626076
EAN: 9788324626076
Format: 237 x 168 x 15
Oprawa: Miękka
Stron: 288
Data wydania: 2010
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
25.00
książka
37.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
AutoCAD od lat wyznacza standardy w dziedzinie oprogramowania CAD, a książka Andrzeja Pikonia stanowi pierwszą pozycję, po którą powinien sięgnąć każdy początkujący użytkownik środowiska firmy Autodesk. Dlaczego? Ponieważ znajdzie w niej wszystko, co niezbędne, aby szybko i bezboleśnie rozpocząć swoją własną przygodę z najpopularniejszym programem CAD na świecie oraz gruntownie poznać podstawy programu. To z kolei da mu szansę na dołączenie do grupy specjalistów najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Jak każdą wielką przygodę, również tę trzeba jednak zaczynać z głową i odpowiednim przewodnikiem. Ogrom możliwości systemu AutoCAD może bowiem oszołomić niejedną osobę, a pokusa skorzystania z łatwych skrótów bywa przyczyną utrwalenia się złych nawyków. Książka "AutoCAD 2010. Pierwsze kroki" pewnie przeprowadzi początkującego użytkownika przez wszystkie mielizny, krok po kroku wprowadzając go w arkana sztuki projektowania wspomaganego komputerowo i przedstawiając najważniejsze zagadnienia w zrozumiały oraz klarowny sposób.

Zastosowana przez autora metoda prezentacji materiału sprawia, że nauka programu jest łatwa i szybka, a co ważniejsze -- bardzo praktyczna. Bez zbędnej teorii, za to przy użyciu konkretnych przykładów będziesz dzięki niej mógł zacząć tworzyć swoje pierwsze prawdziwe projekty i poznawać tajniki systemu AutoCAD 2010.

  Najważniejsze cechy programu
  Podstawy tworzenia rysunków
  Układy współrzędnych
  Sposoby przeglądania dokumentacji
  Korzystanie z systemu pomocy
  Modyfikowanie obiektów
  Cofanie nieudanych operacji
  Narzędzia do rysowania precyzyjnego
  Kreskowanie, linie i napisy
  Wymiarowanie obiektów
  Malarz formatów i menedżer właściwości
  Korzystanie z warstw i bloków
  Podstawy rysunku parametrycznego
  Drukowanie projektów

Przekonaj się sam, dlaczego książki z cyklu "AutoCAD. Pierwsze kroki" są standardem w procesie nauki projektowania z wykorzystaniem tego systemu.

Książka "AutoCAD 2010 Pierwsze kroki"
Pikoń Andrzej