AUDIOBOOK Powrót do Nałęczowa - Bancarzewska Wiesława

AUDIOBOOK Powrót do Nałęczowa

4.00 Oceń książkę!

Autor: Bancarzewska Wiesława

Wydawnictwo: Heraclon
ISBN: 9788381462952
EAN: 9788381462952
Format: 120 x 140 x 4
Oprawa: Digipack
Stron: ...
Data wydania: 2018
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
27.47
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Anna zawsze czuła się mocno związana z babcią, ciotkami i rodzicami. Niestety, wszyscy już odeszli. Pozostały jej jedynie stare zdjęcia, wspomnienia i pamiątki po krewnych. Pewnego dnia otrzymuje niezwykłą szansę na sentymentalną wyprawę do rodzinnego Nałęczowa. Wkrótce się przekona, jak niebezpieczne są takie podróże… dla serca.
"Powrót do Nałęczowa" to barwna opowieść o miłości, sile rodzinnych więzi i świecie, który odszedł bezpowrotnie. Autorka sugestywnie kreśli obraz dawnego Nałęczowa - jego urokliwych willi, intrygujących mieszkańców, malowniczej okolicy. Przede wszystkim jednak przypomina o wadze międzyludzkich relacji, tęsknocie za ciepłem domowego ogniska, spokojem i prostotą.
***
"Kto z nas nie chciałby, chociaż na chwilę, przenieść się w czasie. Zobaczyć ponownie bliskich, których już nie ma? Dowiedzieć się, jacy byli, o czym marzyli… Wrócić do dni, kiedy uczucia nazywały się podobnie, ale... smakowały inaczej. Taką podróż funduje nam pani Wiesława Bancarzewska. Dałam się oczarować tej historii."
Justyna Sieńczyłło

Czyta Joanna Gajór

Książka "AUDIOBOOK Powrót do Nałęczowa"
Bancarzewska Wiesława