Astrologia medyczna - Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Astrologia medyczna

Autor: Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii (uprz)
Data wydania: 2000-01-01
Jest to pierwszy w powojennej historii Polski podręcznik astrologii. Kompletny zbiór tradycyjnych reguł astrologii, bez którego nie sposób poruszać się po drodze poznania i praktycznego wykorzystania astropsychologii. W rzetelny i wyczerpujący sposób przybliża każdemu współczesny poziom tej królewskiej wiedzy, tradycjami sięgającej tysiącleci.

Astrologia medyczna przekazuje nam informację na temat wrodzonych skłonności do chorób czy konstytucji naszego organizmu. Dzięki temu możemy indywidualnie dobierać nie tylko terapię ale też leki, na które właśnie nasz organizm jest wrażliwy. Szczególnie ważna jest też znajomość momentu do przeprowadzenia niezbędnej operacji czy podatności na określoną chorobę.

Książka "Astrologia medyczna"
Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz