AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji - Dariusz Kalbarczyk

AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji

4.00 Oceń książkę!

Autor: Dariusz Kalbarczyk

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328319622
EAN: 9788328319622
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-09-16
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
119.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Obierz kurs na... AngularJS!
AngularJS to absolutnie mistrzowski framework języka JavaScript. Stworzony w 2009 roku jako niezależny projekt dwóch programistów, ostatecznie trafił do Google’a i dziś jest rozwijany w ramach tej potężnej organizacji. Możliwości AngularJS są nieocenione: biblioteka pozwala tworzyć dynamiczne, wolne od błędów aplikacje internetowe działające po stronie klienta. Jej zadaniem jest wdrożenie wzorca MVC do struktury tworzonej aplikacji i zadbanie o to, by poszczególne części tego wzorca jak najlepiej ze sobą współdziałały.
AngularJS w ciągu ostatnich lat stał się standardem w tworzeniu aplikacji internetowych. Programiści biegle posługujący się tą biblioteką są pilnie poszukiwani na rynku pracy. Jeśli poważnie myślisz o tworzeniu aplikacji webowych, powinieneś jak najszybciej zaprzyjaźnić się z AngularJS, poznać zalety, wady i ograniczenia związane z używaniem tej fascynującej technologii. Najłatwiej będzie Ci opanować ją w praktyce, podczas szkolenia AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji.
Poznaj AngularJS i twórz znakomite aplikacje!
Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?
  • Dowiesz się, czym jest AngularJS i jak działa jego silnik.
  • Nauczysz się wykorzystywać jego siłę w praktyce.
  • Opanujesz korzystanie z najważniejszych cech frameworka.
  • Zrozumiesz, co to jest modularyzacja.
  • Zobaczysz, jak budować aplikacje SPA.
  • Sprawdzisz, jak korzystać z dyrektyw i budować własne.
  • Odkryjesz, czym są filtry i kiedy warto ich używać.

AngularJS jest niezwykle przydatną biblioteką języka JavaScript, a jej sprawne wykorzystywanie może znacząco ułatwić tworzenie aplikacji i ich testowanie. AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji ma za zadanie pokazać Ci, jak stworzyć w pełni funkcjonalną aplikację opartą na technologii AngularJS, byś mógł zacząć swobodnie stosować ją we własnych projektach. Podczas kursu dowiesz się, jak działa ta biblioteka, co to jest wstrzykiwanie zależności i w czym tkwi siła podwójnego wiązania danych. Sprawdzisz, do czego służą dyrektywy i jak zaprząc je do pracy. Zobaczysz, do czego warto używać formularzy i jak działają dynamiczne formularze. Nauczysz się tworzyć własne filtry, a ponadto poznasz zagadnienia związane z routingiem, architekturą aplikacji SPA i rozszerzeniem UI-router.
Pięćdziesiąt sześć lekcji, podzielonych na dziesięć rozdziałów, pomoże Ci zorientować się, jak sprytnie obejść typowe problemy programistyczne i uzupełnić kod Twojej aplikacji o gotowe, świetnie zaprojektowane elementy. Co więcej, odkryjesz, jak dostosować te elementy do własnych potrzeb. Nie wynajduj koła na nowo — wykorzystaj framework AngularJS!
AngularJS w Twoim kodzie
Jeśli jesteś programistą, koniecznie powinieneś poznać AngularJS. Pozwoli Ci to na tworzenie zaawansowanych aplikacji w JavaScripcie, wykorzystujących do maksimum możliwości współczesnych przeglądarek internetowych. Zastosowanie wzorca MVC po stronie klienta zagwarantuje Ci zachowanie wysokiej jakości oraz przejrzystej struktury kodu nawet w przypadku aplikacji wymagających częstej komunikacji sieciowej. AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji ma pomóc Ci zorientować się, jak wygląda budowanie od podstaw aplikacji opartej na tym frameworku.
Gdy już nauczysz się szybko tworzyć łatwą w utrzymaniu aplikację, korzystającą z nowoczesnych wzorców, wydajnie komunikującą się z serwerem oraz pokrytą automatycznymi testami, będziesz mógł przebierać w ofertach pracy dla wybitnych informatyków, poszukiwanych przez pracodawców na całym świecie. Pamiętaj, że AngularJS jest dziś wizytówką nowoczesnego programisty!
Tylko dla wtajemniczonych
AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji ma na celu pokazać Ci, jak działa biblioteka AngularJS i do czego warto jej używać. Jeśli jednak chciałbyś wyciągnąć ze szkolenia maksimum korzyści, szczególnie uważnie przyjrzyj się możliwościom dostosowywania dyrektyw, filtrów i formularzy do swoich potrzeb. Dyrektywy szyte na miarę, własne filtry i własne pola dynamicznych formularzy to prawdziwa siła AngularJS. Kolejną niezmiernie ważną rzeczą jest testowanie aplikacji — ten fantastyczny framework pozwoli Ci łatwo i szybko sprawdzić, czy w kodzie nie ma błędów, więc dobrze wykorzystaj to narzędzie.
Poznaj naszego eksperta
Dariusz Kalbarczyk — doświadczony programista, od ponad szesnastu lat związany z rynkiem IT. Pasjonat nowych technologii i mediów społecznościowych, współautor książki AngularJS. Pierwsze kroki. Współtwórca grupy AngularJS Warsaw, przez lata współpracujący z największymi firmami na rynku finansowym i telekomunikacyjnym. Z AngularJS związany od trzech lat. W tym czasie brał udział między innymi w tworzeniu bankowego systemu transakcyjnego przeznaczonego na urządzenia mobilne. Prywatnie basista warszawskiego zespołu V8, mąż, ojciec, miłośnik jazdy na rowerze, zdrowego jedzenia, AngularJS, HTML5, Agile, C#, ASP.NET...

„Oglądaj, eksperymentuj, nigdy się nie poddawaj — to jedyna droga, by zostać mistrzem!”

Dariusz Kalbarczyk
 

RECENZJE:
Recenzja kursu przygotowana przez burczu-programator.pl.
Recenzja przygotowana przez itbooks.pl. 

Książka "AngularJS. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie aplikacji"
Dariusz Kalbarczyk