ABC zdrowia - Fortin Christian, Vailly Corinne

EAN: 9788325800550
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2009
Od żywności genetycznie modyfikowanej po alergie, od skaleczeń po raka prostaty, od depresji po hormonoterapię, od palenia tytoniu po szczepienia, autorzy omawiają wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby prawidłowo dbać o zdrowie lub samemu się wyleczyć z drobnych dolegliwości.
Praktyczna i napisana przystępnym językiem książka pozwoli lepiej zrozumieć problematykę zdrowia na co dzień.
Tę książkę warto zawsze mieć pod ręką i korzystać z zawartych w niej porad, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Doktor Christian Fortin, jest znanym w świecie kanadyjskim specjalistą od zdrowia publicznego. Szeroką popularność przyniosła mu współpraca z mediami. Związany z Uniwersyteckim Centrum Szpitalnym w Quebecu, jest członkiem naukowego zespołu badawczego w zakresie zdrowia publicznego.

Corinne De Vailly, dziennikarka i powieściopisarka, użyczyła swojego pióra doktorowi Fortinowi, by wspólnie z nim opracować ten przystępnie napisany przewodnik medyczny

Książka "ABC zdrowia"
Fortin Christian, Vailly Corinne